5S LUQAM CUP

5S LUQAM Cup

Zapraszamy do wzięcia udziału w halowym IV turnieju piłki nożnej „5S LUQAM CUP”!
 
Turniej planowany jest w dniu 21 marca 2020 roku w Wieliczce. 

Turniej organizowany jest dla firm uczestniczących w programie Liga Mistrzów 5S. Jeden zakład może oddelegować jedną, maksymalnie 10-osobową drużynę. Organizator zapewnia halę sportową wraz z pełnym zapleczem niezbędnym do przeprowadzenia rozgrywek, poczęstunek, dobrą zabawę, wiele emocji oraz opiekę medyczną. Transport, strój, ubezpieczenie NNW pozostaje po stronie uczestników.
 
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Organizator: LUQAM Sp. z o. o. Sp. k.
Termin: 21 marca 2020r. (sobota)
Miejsce: Kampus Wielicki, ul. Piłsudskiego 105, 32-020 Wieliczka
Przewidywany czas trwania: 9.00-18.00. Szczegółowy harmonogram, system rozgrywek i czas trwania turnieju uzależnione są od ilości zgłoszonych drużyn i zostaną udostępnione drużynom przed turniejem.
Minimalna liczba uczestników: 8 drużyn.
Zgłoszenia: Zgłoszenia do turnieju są dostępne u koordynatorów LM5S i należy je przesłać w formie skan do dnia 14.02.2020 r. na adres ligamistrzow5s@luqam.com Regulamin turnieju zostanie ogłoszony po zamknięciu list drużyn.
Udział w turnieju jest bezpłatny.
Ze względu na poniesione przez organizatora koszty prosimy o przemyślane i odpowiedzialne zgłaszanie drużyn.
 
 

Poprzednie edycje


Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją filmową z jednego z turniejów 5S LUQAM CUP, opiniami uczestników oraz zdjęciami z poprzednich edycji.       

 

Opinie


„Turniej piłkarski został zorganizowany w sposób profesjonalny, zawody odbywały się w sposób sprawny, a organizator był przygotowany na każdą sytuację, włącznie z opieką medyczną. Można się było tego spodziewać na podstawie wcześniejszych doświadczeń z firmą LUQAM. Panująca miła atmosfera sprzyjała dobrej zabawie, zgodnej z zasadami fair-play. Mimo amatorskiego charakteru, turniej stał na wysokim poziomie sportowym, a wiele rozegranych spotkań obfitowało w widowiskowe akcje i bramki. Było to dla nas ciekawe doświadczenie i zachęcamy do wzięcia udziału inne firmy w kolejnych odsłonach turnieju.”
GZPŚ
 
„Turniej, w którym wzięliśmy udział będzie przez nas bardzo długo mile wspominany, nie tylko ze względu na to, że zajęliśmy w nim wysokie 3 miejsce, lecz głównie z powodu bardzo dobrej organizacji zawodów. Zarówno pod względem piłkarskim jak i organizacyjnym turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Warto podkreślić, że przygotowanie boisk do gry, jak i poziom sędziowski był dobry, nie wspominając o smacznym obiedzie i nowoczesnej hali, w której został rozegrany. Mamy nadzieje, że turnieje tego typu będą częściej organizowane, a z naszej strony mogę zapewnić, że na pewno będziemy w nich brać udział.”
Dalian
 
 
„Turniej odbył się w fajnym miejscu, w miłym towarzystwie i został sprawnie przeprowadzony. Warto zauważyć, że pomimo różnicy poziomów uczestników gra była fair i towarzyszyła jej miła atmosfera.”
BE Aerospace
 
 
„Zorganizowanie rozgrywek uważamy za udane, hala i zaplecze, gdzie odbywały się rozgrywki na duży plus. Super atmosfera, duża rywalizacja drużyn biorących udział i mały niedosyt, jeżeli chodzi o zajęte miejsce - mogło być podium, no ale cóż zabrakło chyba sił. Podsumowując, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa. Chętnie weźmiemy w kolejnej edycji rozgrywek.”
Finnveden
 

Galeria